Přihlásit

Popis

Hledáme truhláře, kteří jsou manuálně zruční, mají zkušenosti či zájem o truhlářskou výrobu a zpracování dřeva. Jsou pečliví, mají smysl pro detail, prostorovou představivost a schopnost orientovat se v technických výkresech.

Náplň práce: Truhlářská výroba pro dětská hřiště, obsluha dřevozpracujících strojů, např. motorových pil, hoblíků, dlabaček a spodních frézek a používání ručního nářadí k řezání, tvarování a formování dílů a součástí, upravování spojů a spojování dílů a součástí do celků pomocí lepidla a svorek a zpevňování spojů pomocí hřebíků, šroubů nebo jiných spojovacích prostředků, výroba, úpravy a opravy dřevěných výrobků

Nabízíme: měsíční mzdu 17.000-20.000 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek k penzijnímu připojištění, příspěvek na stravování na stravování

Nástup: Možný ihned/ dle dohody

Kontakt: Jaroslav Hrbek, kariera@wotan.cz , 702 008 881

Kontakt

Wotan Forest a.s.
Český Rudolec
Pojď s námi dělat dětská hřištěPojď s námi dělat dětská hřiště

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby