Přihlásit

Popis

Rektorka Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa ŘEDITEL/ŘEDITELKA ŠKOLNÍHO LESNÍHO PODNIKU MASARYKŮV LES KŘTINY

Základní podmínky výběrového řízení:  vysokoškolské magisterské vzdělání (lesnické, ekonomické nebo právní zaměření),  znalost problematiky lesního hospodářství,  praxe v oboru lesního hospodářství, z toho minimálně 5 let v řídící funkci,  manažerské dovednosti, osobnostní předpoklady pro výkon uvedené funkce, výborné komunikační dovednosti, schopnost samostatně rozhodovat,  aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka,  řidičské oprávnění skupiny B,  předložení vlastní zpracované koncepce řízení a rozvoje Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny s důrazem na multifunkční trvale udržitelné hospodaření v kontextu produkčních a mimoprodukčních funkcí lesa.

Výhodou je:  zkušenost s výzkumnou a publikační činností,  znalost vzdělávací a výzkumné činnosti v lesním hospodářství.

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, motivačním dopisem, výpisem z evidence Rejstříku trestů - ne starším 3 měsíců, přehledem o dosavadní praxi, doklady o dosažené kvalifikaci a zpracovanou koncepcí řízení a rozvoje Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny přijímá Oddělení personální a sociální, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 5. 12. 2018.

Datum nástupu dle dohody.

Kontakt

Mendelova univerzita v Brně
545135110
61300
Brno
nopic

3°C

ČR - aktuální počasí

Breezy

Vlhkost: 81%

Vítr: 38.62 km/h

  • 10 Pro 2018 5°C 1°C
  • 11 Pro 2018 2°C 0°C

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby