Přihlásit

Popis

Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti přijme do pracovního týmu útvaru Ekologie lesa novou kolegyni na pozici technička výzkumu.
Náplň práce
• Práce v terénu zahrnující údržbu výzkumného zařízení, odběr vzorků půd a jehličí, dendrometrická šetření
• Zpracování získaných vzorků a jejich příprava pro laboratorní analýzy
• Základní zpracování získaných dat a reportování výsledků
Požadujeme
• Minimálně SŠ vzdělání, výhodou je lesnický obor
• Ochotu vyjíždět na vícedenní služební cesty do terénu a časovou flexibilitu
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• Dobrou úroveň práce s PC, zejména MS Office
• Alespoň základní znalost anglického jazyka
Nabízíme
• Různorodou a zajímavou práci
• Přátelský kolektiv
• Příležitost k odbornému růstu
• Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování)
• Pozici vhodnou i pro absolventy.
• Nástup ihned
• Místo výkonu práce Praha – Zbraslav, část Strnady; dobrá dostupnost MHD

Kontakt

Vejpustková Monika
608117833
nopic

5°C

ČR - aktuální počasí

Přev.jasno

Vlhkost: 81%

Vítr: 14.48 km/h

  • 15 Lis 2018 10°C 1°C
  • 16 Lis 2018 6°C 0°C

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby