Přihlásit

Popis

Lesy města Brna, a.s. se sídlem v Kuřimi hledají
na středisko rekreace v Brně - Bystrci pracovníka na pozici

DĚLNÍK STŘEDISKA REKREACE

NÁPLŇ PRÁCE:
Práce spojené s údržbou rekreačních ploch v okolí Brněnské přehrady a na vybraných rekreačních lokalitách v intravilánu města Brna, údržba vybraných vodních toků a retenčních nádrží na území města Brna - ruční práce, obsluha mechanizmů:
- pokos travních porostů (křovinořez, SKAG)
- výhraby trávy a listí
- budování a údržba herních zařízení a rekreačního mobiliáře
- údržba a úklid vycházkových cest
- výřez a likvidace nežádoucí zeleně (ruční i motorová pila) včetně odvozu materiálu

PRACOVIŠTĚ: Lesní správa Brno, Komínská 32, 635 00 Brno

KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY PŘI NÁSTUPU DO PRACOVNÍHO POMĚRU

vzdělání: základní
jazykové vzdělání: český jazyk
znalosti, dovednosti - dobré komunikační schopnosti
- schopnost týmové spolupráce
- pečlivost, zodpovědnost
- manuální zručnost
Výhodou:
- řidičský průkaz skupiny „C nebo T"
- svářečské zkoušky,
- kurz JMP,
- průkazy strojníka
- předchozí praxe na obdobné pozici
ostatní Ochota učit se novým věcem
Čistý trestní rejstřík
NABÍZÍME:
- zajímavou a perspektivní práci
- odpovídající finanční ohodnocení
- pracovní dobu v 1 směnném provozu
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění a další …)
- profesní růst - prohlubování odborných znalostí a dovedností

Termín nástupu: od 1. 3. 2019 nebo dle dohody

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce zasílejte na výše uvedenou adresu nebo na e-mail: jelenova@lesymb.cz

Kontakt

Lesy města Brna, a.s.
703377870
66434
Kuřim
pracovník střediska rekreace

-4°C

ČR - aktuální počasí

Část.zataženo

Vlhkost: 84%

Vítr: 20.92 km/h

  • 03 Led 2019 -1°C -5°C
  • 04 Led 2019 0°C -5°C

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby