Přihlásit

Popis

Lesy města Brna, a.s., se sídlem v Kuřimi, Křížkovského 247, přijme do pracovního poměru

2 SEZONNÍ PRACOVNÍKY/ICE PRO SPRÁVU A ÚKLID UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ

NÁPLŇ PRÁCE:

úklid, předání a převzetí ubytovacích kapacit, prádelna, jednoduché opravy, řešení a dohled nad bezproblémovým chodem zařízení

PRACOVIŠTĚ:

chata Babí lom a 3 Tree houses nacházející se v lese pod Babím lomem mezi obcemi Lelekovice, Vranov, Šebrov a Svinošice

KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY PŘI NÁSTUPU DO PRACOVNÍHO POMĚRU

vzdělání: základní
jazykové vzdělání: český jazyk
znalosti, dovednosti řidičský průkaz skupiny B
dobré komunikační schopnosti
pečlivost
zodpovědnost
spolehlivost
vstřícné jednání
zkušenost s úklidem
výhodou bydliště v blízkosti
ostatní čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME:

- zajímavou práci v přírodě
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (auto, telefon, stravenky …)
- dlouhý/ krátký týden

TERMÍN NÁSTUPU: 1. 3. 2019

Bližší informace na tel. 702 158 499 pí. Musilová
Životopisy zasílejte na e-mail: jelenova@lesymb.cz

Kontakt

Lesy města Brna, a.s.
703377870
66434
Kuřim
sezonní pracovník pro správu a úklid

-4°C

ČR - aktuální počasí

Část.zataženo

Vlhkost: 84%

Vítr: 20.92 km/h

  • 03 Led 2019 -1°C -5°C
  • 04 Led 2019 0°C -5°C

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby