Přihlásit

Popis

Lesy města Brna, a.s., se sídlem v Kuřimi, Křížkovského 247, přijme do pracovního poměru

ZAHRADNÍKA/ZAHRADNICI

NÁPLŇ PRÁCE:

- komunikace se zákazníky – aktivní prodej zboží
- odborné poradenství
- pěstování a péče o okrasné dřeviny a další rostliny
- práce na PC
- podílení se na firemních akcích

PRACOVIŠTĚ: středisko lesních školek pod Babím lomem

KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY PŘI NÁSTUPU DO PRACOVNÍHO POMĚRU

vzdělání: odborné vyučení bez maturity/ střední škola s maturitou
jazykové vzdělání: český jazyk
znalosti, dovednosti znalost sortimentu
řidičský průkaz skupiny B
samostatnost a aktivní přístup k práci
manuální zručnost, flexibilita
spolehlivost
schopnost pracovat v týmu
výhodou praxe v oboru a praxe v aranžování květin ( svatební floristika)
ostatní čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME:

- příjemné pracovní prostředí uprostřed brněnských lesů
- možnost realizovat svoje nápady
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity ( 5 týdnů dovolené, stravenky, životní pojištění, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, ošatné, odměny …)

TERMÍN NÁSTUPU: březen - duben 2019

Bližší informace na tel. 725 427 722 pí. Veselá.
Životopisy zasílejte na e-mail: jelenova@lesymb.cz

Kontakt

Lesy města Brna, a.s.
703377870
66434
Kuřim
zahradník/zahradnice

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby