Přihlásit

Popis

Do různých lesních školek, hledáme šikovné traktoristy, kteří umí obsluhovat i další školkařské stroje.

Požadujeme: ŘP sk. B a T, praxe traktoristy výhodou, pečlivost a samostatnost, časovou flexibilitu, svářečský průkaz nebo průkaz na VZV výhodou

Náplň práce: V sezóně (jaro/podzim) se jedná především o pozici traktoristy a obsluhu školkařských strojů. Mimo sezónu o práci se stroji a závlahami (např. plečkovač, postřikovač, JMP, křovinořez, …) v lesním školkařství, opravy a údržbu zemědělských strojů, různé další práce v lesní školce – pěstování a ošetřování sazenic, aj.

Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, zaučení, získání potřebných osvědčení (např. rostlinolékařské I. stupně, atp.), 5 týdnů dovolené, příspěvek k penzijnímu připojištění, příspěvek na stravování, vhodné i pro absolventy

Nástup: Možný ihned/ dle dohody

Kontakt

Wotan Forest, a.s.
Vostezy, Kardašova Řecice, Dvory n.L., Tišice
Obsluha traktorů, strojů a závlahObsluha traktorů, strojů a závlah

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby