Přihlásit

Popis

Požadujeme: Minimálně ukončené SŠ vzdělání ideálně lesnického nebo i zemědělského zaměření, praxe v lesním nebo okrasném školkařství minimálně 3 roky podmínkou, organizační schopnosti a dovednosti, schopnost zvládnout běžnou provozní administrativu, ŘP skupiny B.

Náplň práce: Plánování a realizace pěstebních postupů ve výrobě lesních a okrasných rostlin, vedení kolektivu podřízených, vedení evidencí, obchodní činnost a podobně.

Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení, pružnou pracovní dobu, zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, příspěvek k penzijnímu připojištění, příspěvek na stravování.

Nástup: Dle dohody

Kontakt: Jan Hanzák, kariera@wotan.cz , 604 296 006

Kontakt

Wotan Forest, a.s.
Celá ČR
Školkař / školkařka pro produkci lesních a okrasných sazenicŠkolkař / školkařka pro produkci lesních a okrasných sazenic

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby