Přihlásit

Popis

VEDOUCÍ SERVISNÍHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň:

Řízení a koordinace činnosti servisních techniků – zodpovědnost za výsledek

Administrace zakázek v informačním systému v celém jejich průběhu

Plánování předepsané údržby strojů na základě požadavků zákazníků

Podpora prodejních akcí a předvádění

Zodpovědnost za plánování a operativní řízení provozních záležitostí

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ technického směru

Zkušenosti a odborné znalosti s vedením servisního oddělení

Angličtina na pokročilé úrovni (komunikace slovem i písmem) + němčina výhodou

Pokročilá znalost MS Office a sw. Vision (výhodou)

Organizační schopnosti, rozhodnost, komunikativnost
ŘP sk. B, C (T výhodou)

Nabízíme:

nástup možný ihned
pracovní smlouvu na HPP na dobu neurčitou
výkonnostní bonusy a ostatní odměny po zapracování
příspěvek na stravování
mobilní telefon, notebook
Průvodní dopisy společně se životopisy zasílejte na lisacova@lesni-technika.cz.

Kontakt

Reparoservis spol. s r.o.
00420720943283
10400
Praha 10
Přijmeme vedoucího servisního oddělení Praha

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby