Přihlásit

Na veletrhu IWA Outdoor Classics v Norimberku Mikov představí novinky pro rok 2018 (feedit.cz)

Největší český výrobce nožů Mikov letos představí na veletrhu IWA OutodoorClassic v Norimberku novinky pro rok 2018. Bude to jednak nůž Elipt, jehož koncept zde firma uvedla již v loňském roce, a dále prototypy dvou nových zavíracích nožů - loveckého Huberta a outdoorového nože s názvem Princ.

Expozici, která je letos motivovaná sloganem "Mikov - nože 21. století" doplní ještě nová variace populární Rybičky s ručně malovanými střenkami a kovový nůž Stovka s krystaly Swarovski.
Vedle novinek pak budou na stánku firmy k vidění jak nože klasické - lovecké, outdoorové nebo zavírací, tak i moderní výrobky z řady Progress.
Expozici firmy můžete navštívit od pátku 9. března do pondělí 12. března na Norimberském výstavišti ve stánku 5-412 v hale číslo 5.
Mikov sídlí v Mikulášovicích na Děčínsku, a je pokračovatelem zdejší několik staletí trvající výroby nožířského zboží. Mezi nejznámější výrobky firmy patří vedle nejslavnější Rybičky armádní nůž UTON, vyhazovací nože Predator nebo řadou designových cen ohodnocená sada kapesních nožů Pocket.
Firma také dodává na trh pod značkou RON hřebíkovače, spojovače a drobnou kancelářskou techniku.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Hlavní zprávy

SVOL: Zákaz úmyslných těžeb zlikviduje nestátní vlastníky lesů

SVOL: Zákaz úmyslných těžeb zlikviduje nestátní vlastníky lesů

Lesnictví

Nová anketa! Ministr zemědělství Miroslav Toman 12. 9. prohlásil, že MZe zvažuje plošný zákaz mýtních úmyslných těžeb jako opatření podporující rychlejší zpracování kůrovcové kalamity. Jak uvádí...

Čti dál
Rozsah kůrovcové kalamity představuje vysoké riziko pro rok 2019

Rozsah kůrovcové kalamity představuje vysoké riziko pro rok 2019

Lesnictví

Jak uvádí tisková zpráva VÚLHM, rozsah poškození lesů kůrovcem představuje v současné době kalamitu, která nemá obdoby v historii českého lesnictví. Zvládnutí prvního rojení kůrovce...

Čti dál
Na boj s kůrovcovou kalamitou půjdou miliardy, uvedl M. Toman

Na boj s kůrovcovou kalamitou půjdou miliardy, uvedl M. Toman

Lesnictví

Na zasedání vlády, které proběhlo ve středu 12. 9. 2018, ministr zemědělství Miroslav Toman uvedl, že pro zvládnutí kůrovcové kalamity je nutné řídit postupy na...

Čti dál
Katastrofa v českých lesích na leteckých snímcích

Katastrofa v českých lesích na leteckých snímcích

Lesnictví

V aktuální fotoreportáži přináší redakce Silvaria fotografie z rekognoskačního letu nad lesními porosty vybraných krajů. Trasa letu z velké části kopírovala oblasti šíření kůrovcové kalamity...

Čti dál

16°C

ČR - aktuální počasí

Jasno

Vlhkost: 83%

Vítr: 6.44 km/h

  • 20 Zář 2018 27°C 13°C
  • 21 Zář 2018 29°C 14°C

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK PEFC Lesnicko-dřevařská komora ČR

Naše další weby