Přihlásit

Na veletrhu IWA Outdoor Classics v Norimberku Mikov představí novinky pro rok 2018 (feedit.cz)

Největší český výrobce nožů Mikov letos představí na veletrhu IWA OutodoorClassic v Norimberku novinky pro rok 2018. Bude to jednak nůž Elipt, jehož koncept zde firma uvedla již v loňském roce, a dále prototypy dvou nových zavíracích nožů - loveckého Huberta a outdoorového nože s názvem Princ.

Expozici, která je letos motivovaná sloganem "Mikov - nože 21. století" doplní ještě nová variace populární Rybičky s ručně malovanými střenkami a kovový nůž Stovka s krystaly Swarovski.
Vedle novinek pak budou na stánku firmy k vidění jak nože klasické - lovecké, outdoorové nebo zavírací, tak i moderní výrobky z řady Progress.
Expozici firmy můžete navštívit od pátku 9. března do pondělí 12. března na Norimberském výstavišti ve stánku 5-412 v hale číslo 5.
Mikov sídlí v Mikulášovicích na Děčínsku, a je pokračovatelem zdejší několik staletí trvající výroby nožířského zboží. Mezi nejznámější výrobky firmy patří vedle nejslavnější Rybičky armádní nůž UTON, vyhazovací nože Predator nebo řadou designových cen ohodnocená sada kapesních nožů Pocket.
Firma také dodává na trh pod značkou RON hřebíkovače, spojovače a drobnou kancelářskou techniku.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Hlavní zprávy

V sedmi krajích vzniknou kvůli kůrovci krizové štáby

V sedmi krajích vzniknou kvůli kůrovci krizové štáby

Lesnictví

V sedmi krajích nejvíce postižených kůrovcovou kalamitou vzniknou krizové štáby pro rychlejší komunikaci s obcemi s rozšířenou působností. Půjde o Moravskoslezský, Olomoucký, Plzeňský, Jihočeský, Jihomoravský...

Čti dál
Těžba dřeva loni překročila devatenáct milionů metrů krychlových

Těžba dřeva loni překročila devatenáct milionů metrů krychlových

Lesnictví

Doplněno o grafy. Těžba dřeva v českých lesích loni stoupla o desetinu na rekordních 19,4 milionu metrů krychlových. Těžba tak pokořila rekord z roku 2007...

Čti dál
Hnutí Duha předalo vládě komplexní balíček opatření pro zdravé lesy

Hnutí Duha předalo vládě komplexní balíček opatření pro zdravé lesy

Lesnictví

Hnutí Duha vytvořilo balíček opatření, která by podle zmíněného návrhu pomohla k lepšímu stavu lesů v zemi. Po krátkém happeningu ho ve středu 13. 6...

Čti dál
Asociace nabízí tisíc romských pracovníků na boj proti kůrovci

Asociace nabízí tisíc romských pracovníků na boj proti kůrovci

Lesnictví

Asociace romských podnikatelů a spolků nabídla tisíc pracovníků, kteří jsou dlouhodobě evidováni na úřadech práce, na práci v lesích při boji proti kůrovci. Poslala proto...

Čti dál

10°C

ČR - aktuální počasí

Zataženo

Vlhkost: 100%

Vítr: 17.70 km/h

  • 25 Čer 2018 20°C 10°C
  • 26 Čer 2018 21°C 11°C

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK PEFC Lesnicko-dřevařská komora ČR

Naše další weby