Přihlásit

Na veletrhu IWA Outdoor Classics v Norimberku Mikov představí novinky pro rok 2018 (feedit.cz)

Největší český výrobce nožů Mikov letos představí na veletrhu IWA OutodoorClassic v Norimberku novinky pro rok 2018. Bude to jednak nůž Elipt, jehož koncept zde firma uvedla již v loňském roce, a dále prototypy dvou nových zavíracích nožů - loveckého Huberta a outdoorového nože s názvem Princ.

Expozici, která je letos motivovaná sloganem "Mikov - nože 21. století" doplní ještě nová variace populární Rybičky s ručně malovanými střenkami a kovový nůž Stovka s krystaly Swarovski.
Vedle novinek pak budou na stánku firmy k vidění jak nože klasické - lovecké, outdoorové nebo zavírací, tak i moderní výrobky z řady Progress.
Expozici firmy můžete navštívit od pátku 9. března do pondělí 12. března na Norimberském výstavišti ve stánku 5-412 v hale číslo 5.
Mikov sídlí v Mikulášovicích na Děčínsku, a je pokračovatelem zdejší několik staletí trvající výroby nožířského zboží. Mezi nejznámější výrobky firmy patří vedle nejslavnější Rybičky armádní nůž UTON, vyhazovací nože Predator nebo řadou designových cen ohodnocená sada kapesních nožů Pocket.
Firma také dodává na trh pod značkou RON hřebíkovače, spojovače a drobnou kancelářskou techniku.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Hlavní zprávy

MZe chce v souvislosti s africkým morem prasat zavést plošné zástřelné

MZe chce v souvislosti s africkým morem prasat zavést plošné zástřelné

Myslivost

Ministerstvo zemědělství plánuje zavést zástřelné po celé republice, za jedno odlovené divoké prase by lovec měl dostat 2000 Kč. ČTK to řekl ministr zemědělství v...

Čti dál
K návrhu novely zákona o zbraních

K návrhu novely zákona o zbraních

Myslivost

Dne 7. února 2018 vláda schválila návrh zákona, kterým se mění zákon č. 119/2002 Sb., o střelných zbraních a střelivu (zákon o zbraních), ve znění...

Čti dál
Je důležité vést mladou generaci ke schopnostem kritického myšlení

Je důležité vést mladou generaci ke schopnostem kritického myšlení

Lesnictví

Mendelova univerzita v Brně vznikla již v roce 1919. Ke stoletému výročí ji povede profesorka Danuše Nerudová, první rektorka v historii univerzity. Jedním z jejích...

Čti dál
Agrární komora a část lesníků žádají po vládě opatření kvůli kalamitě

Agrární komora a část lesníků žádají po vládě opatření kvůli kalamitě

Lesnictví

Agrární komora ČR vyzvala vládu v demisi, aby prosadila mimořádná řešení kalamitní kůrovcové situace. V legislativě by měl kabinet premiéra Andreje Babiše (ANO) vyřešit parametry...

Čti dál

-6°C

ČR - aktuální počasí

Breezy

Vlhkost: 61%

Vítr: 46.67 km/h

  • 18 Bře 2018 -2°C -7°C
  • 19 Bře 2018 -2°C -7°C

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK PEFC Lesnicko-dřevařská komora ČR

Naše další weby