Logo
Zpět na: Odborná literatura

Penzum znalostí z myslivosti XVII. (kol. autorů)

Tisk
720 stran, formát 210 x 295 mm, lepená vazba, barevná laminovaná obálka, barevné obrázky a perokresby, tabulky. V roce 2022 vydalo nakladatelství Druckvo Praha, prodejní cena 949 Kč.

Cena:949 Kč
Cena bez DPH: 863 Kč
DPH:86 Kč
Popis produktu

V pořadí již sedmnáctá edice praktické příručky o myslivosti s podtitulem Myslivost pro teorii a praxi obsahuje vše potřebné v rozsahu požadovaném při zkouškách adeptů, zkouškách mysliveckých hospodářů i vyšších odborných mysliveckých zkouškách včetně kontrolních zkušebních otázek a citací veškerých platných zákonů, vyhlášek a materiálů, majících vztah k myslivosti. Nově doplněno o právní předpisy EU, týkající se této problematiky. Na rozdíl od předešlých vydání chybí DVD s daty a audio nahrávkami. K publikaci je přiložen certifikát na slevu až 25 % na vybrané produkty. Slevu může uplatnit každý, kdo zakoupí poslední vydání této publikace.

720 stran, formát 210 x 295 mm, lepená vazba, barevná laminovaná obálka, barevné obrázky a perokresby, tabulky. V roce 2022 vydalo nakladatelství Druckvo Praha, prodejní cena 949 Kč.

Silvarium.cz | Provozovatel Lesnická práce s.r.o. | All Rights Reserved.