Logo
Zpět na: Fotopublikace, obrazové a dárkové publikace

Osudy zlatých trofejí (M. Greštiak)

Tisk
388 stran, formát 215 x 305 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné fotografie, černobílé dobovém snímky, tabulky. V roce 2022 vydal autor vlastním nákladem, prodejní cena 899 Kč.

Cena:899 Kč
Cena bez DPH: 817 Kč
DPH:82 Kč
Výrobce:vlastní náklad
Popis produktu

Velkoformátová výpravná kniha slovenského autora Michala Greštiaka předkládá čtenářům seznam nejhodnotnějších trofejí spárkaté zvěře (jelen, srnec, divočák, daněk a muflon) a šelem (rys, vlk a medvěd), ulovených na území Slovenska nejenom v současnosti, ale i v dávné minulosti. U každého druhu zvěře nechybí její popis, původ a výskyt na Slovensku. Zajímavé jsou příběhy lovců „zlatých trofejí“, v nichž popisují průběh a zážitky z lovu. Z podrobného soupisu zlatých trofejí zmíněné zvěře v tabulkách a z přiložených fotografií lze posoudit početnost a kvalitu trofejí v určitých časových obdobích. Jedná se o nejobsáhlejší dokument o kvalitě zvěře na Slovensku. Kniha je doplněna kvalitními barevnými fotografiemi nejenom trofejí, ale též přírody a živé zvěře. Cenné jsou dobové černobílé snímky.

388 stran, formát 215 x 305 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné fotografie, černobílé dobovém snímky, tabulky. V roce 2022 vydal autor vlastním nákladem, prodejní cena 899 Kč.

Silvarium.cz | Provozovatel Lesnická práce s.r.o. | All Rights Reserved.