Přihlásit

Vzpomínky na krásnou myslivost (D. Pořízka)

Tisk
188 stran, formát 150 x 210 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé snímky zvěře a přírody. V roce 2020 vydal autor vlastním nákladem, prodejní cena 315 Kč.

Cena:315 Kč
Cena bez DPH: 286 Kč
DPH:29 Kč
Výrobce:vlastní náklad
Popis produktu

V jubilejní desáté knize loveckých povídek se autor vrací do doby začátku svého působení u vojenských lesů a statků na Libavé, kdy myslivost ještě byla běžnou součástí pracovní náplně lesníků. Do doby, kdy každý lesník a myslivec dokonale znal svůj revír, měl dobře obeznanou zvěř a myslivost vykonával v souladu se zásadami chovu a lovu, které ctil a respektoval. Byla to doba, kdy se nepoužívaly noční zaměřovače a fotopasti a zvěř se nelovila z vyhřívaných pozorovatelen drahými moderními zbraněmi. Toto období skutečně krásné myslivosti dle slov autora dnes již neexistuje. Vzpomínky autora a jeho nejbližších přátel tyto „zlaté časy“ myslivosti připomínají.

188 stran, formát 150 x 210 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé snímky zvěře a přírody. V roce 2020 vydal autor vlastním nákladem, prodejní cena 315 Kč.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby