Přihlásit

Ptáci (F. Weiss)

Tisk
128 stran, formát 130 x 190 mm, lepená vazba, barevná laminovaná obálka, barevné ilustrace. Překlad z německého originálu v roce 2021 vydalo nakladatelství Kazda, prodejní cena 298 Kč.

Cena:298 Kč
Cena bez DPH: 271 Kč
DPH:27 Kč
Popis produktu

Kniha s podtitulem Rozpoznejte snadno 100 druhů ptáků. Při procházce přírodou upoutá vaši pozornost pták. Co jen to může být za druh? S tímto bohatě ilustrovaným kapesním atlasem jej dokážete snadno a rychle určit, a to díky jednoznačně popsaným znakům a realistickému vyobrazení s propracovanými detaily. Téměř okamžitě zjistíte, který že to opeřenec si v parku tak prozpěvuje, kdo přiletěl na krmítko nebo se pohupuje na hladině rybníka či řeky. Portréty jednotlivých druhů doplňují pozoruhodná fakta a zajímavosti ze života ptáků.

128 stran, formát 130 x 190 mm, lepená vazba, barevná laminovaná obálka, barevné ilustrace. Překlad z německého originálu v roce 2021 vydalo nakladatelství Kazda, prodejní cena 298 Kč.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby