Přihlásit

Zelené koření (D. Lánská)

Tisk
240 stran, formát 180x250 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, přebal, barevné a černobílé ilustrace. V r. 2016 vydalo nakladatelství Aventinum, cena 499 Kč.

Cena:499 Kč
Cena bez DPH: 454 Kč
DPH:45 Kč
Popis produktu

Kniha o pěstovaném i volně rostoucím (planém) zeleném koření navazuje na již dříve vydanou publikaci autorky Ing. Dagmar Lánské, CSc., nazvanou Koření a jeho užití. Nově vydaná publikace tak reaguje na současný trend ve světě i u nás, který upřednostňuje používání koření a bylin v čerstvém stavu, čímž neztrácejí vysoký obsah vitamínů a dalších pro lidský organizmus velmi cenných látek. U každé představené rostliny je alespoň jeden recept vyzkoušený autorkou a také návod na další použití v kuchyni. Stejně jako první knihu i tuto ilustruje akademická malířka Zdenka Krejčová.
240 stran, formát 180x250 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, přebal, barevné a černobílé ilustrace. V r. 2016 vydalo nakladatelství Aventinum, cena 499 Kč.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby