Přihlásit

Výchova a výcvik loveckého psa (A. Fichtlmeier, J. Numssen)

Tisk
243 stran, formát 170 x 245 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné fotografie. V roce 2018 vydalo nakladatelství Víkend, prodejní cena 569 Kč.

Cena:589 Kč
Cena bez DPH: 535 Kč
DPH:54 Kč
Popis produktu

Tato výborně zpracovaná publikace s podtitulem Moderními metodami k úspěchu vhodně navazuje na knihu z téhož nakladatelství, nazvanou Základní výchova štěňat loveckých psů (H.-J. Markmann, Víkend 2015, orig. Kosmos 2008). Pojednává o pokročilé výchově a výcviku loveckého psa, přičemž ji bez výhrady mohou využít majitelé loveckých psů všech plemen. Kniha je rozdělena na dvě základní části. První část se zabývá loveckou praxí a uplatněním psa při lovu. Druhá část je zaměřena na jednotlivé podrobně popsané kroky výcviku psa, který z něj učiní spolehlivého průvodce při lovu drobné či spárkaté zvěře a predátorů ve všech přírodních podmínkách – na poli, v lese, ve vodě i pod zemí. Knihu provází spousta barevných instruktážních fotografií z výcviku i lovu; velmi cenné jsou mnohé rady a tipy, jak dosáhnout co nejlepšího výsledku.

243 stran, formát 170 x 245 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné fotografie. V roce 2018 vydalo nakladatelství Víkend, prodejní cena 569 Kč.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby