Logo
Zpět na: Beletrie

Trofeje a ztráty (A. Dostál)

Tisk
352 stran, formát 130 x 205 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka. V roce 2018 vydalo nakladatelství Euromedia Group, prodejní cena 299 Kč.

Prodejní cena299 Kč
Prodejní cena bez DPH272 Kč
Hodnota DPH27 Kč
Výrobce:Euromedia Group
Popis produktu

Aleše Dostála budou čtenáři znát díky povídkám s mysliveckou a kynologickou tématikou – vyšly mu v několika souborných dílech. S odvahou vyzrálého spisovatele se pustil i do daleko složitějšího literárního útvaru, jímž je román. Hlavní postavou románu ze současnosti Trofeje a ztráty je městská učitelka Ivana, která se vyrovnává s nečekanými životními změnami. Její rodiče získali v restituci oboru plnou zvěře, opustili městský byt a přestěhovali se do hájovny v oboře. Ivana s dcerou se rozhodla strávit prázdniny s rodiči, aby jim pomohly zdolat počáteční těžkosti. Ukázalo se, že na tamní podmínky se dokázaly překvapivě rychle adaptovat, obora jim zcela zásadně změnila život. V knize je dobře popsáno, jak se změny po listopadu 1989 promítly do osudů lidí a donutily je přehodnotit žebříček hodnot i celkový pohled na život.
352 stran, formát 130 x 205 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka. V roce 2018 vydalo nakladatelství Euromedia Group, prodejní cena 299 Kč.

Silvarium.cz | Provozovatel Lesnická práce s.r.o. | All Rights Reserved.