Přihlásit

Naháňka se slíděním (P. Ziegrosser)

Tisk
28 stran, formát 105x150 mm, vazba šitá drátem, dvě černobílé fotografie. V r. 2014 vydal autor vlastním nákladem, cena 75 Kč.
Nah____ka_se_sl__53e1e52e08236.jpgNah____ka_se_sl__53e1e52e08236.jpg

Cena:75 Kč
Cena bez DPH: 68 Kč
DPH:7 Kč
Výrobce:vlastní náklad
Popis produktu

Zajímavá publikace poskytuje praktický návod k přípravě a organizaci společných lovů spárkaté zvěře. V útlé brožuře jsou shrnuty autorovy celoživotní zkušenosti získané při organizaci společných lovů, účasti na nich a při práci se psy na dosledech a v lovecké smečce. Dozvíte se, co je naháňka se slíděním, jak ji dobře připravit, jak a kam umístit střelecká stanoviště, jak naháňku organizovat, jaké střelce pozvat a jaké psy používat. Najdete i návod na časový průběh lovu, dále pak seznamy věcí, které musíte před lovem zajistit a na co nesmíte zapomenout. Nechybějí bezpečnostní pravidla pro účastníky lovu a vzory dopisů psovodům. Brožura je praktickým návodem pro všechny, kteří chtějí lov spárkaté a zvláště černé zvěře organizovat jinak, než je v ČR zvykem.

28 stran, formát 105x150 mm, vazba šitá drátem, dvě černobílé fotografie. V r. 2014 vydal autor vlastním nákladem, cena 75 Kč.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby