Přihlásit

Rarita 2018 speciál – soutěž o nejzajímavější raritní jelení trofej

Redakce Světa myslivosti pořádá v roce 2018 speciální variantu soutěže o nejzajímavější raritní trofej – soutěžit budou trofeje jelena evropského.

Doporučený Rarita 2018 speciál – soutěž o nejzajímavější raritní jelení trofej

– Soutěže se může zúčastnit každý myslivec z České republiky a Slovenska, jenž zašle do redakce fotografii jelena evropského s raritní trofejí, kterého ulovil v české nebo slovenské honitbě.

– Trofeje se utkají v jediném kole, ve dvou kategoriích (volné honitby a obory).

– Trofeje bude hodnotit zvlášť odborná porota. Vizuální hodnocení trofejí podle fotografií provede desetičlenná porota. Porotci budou hodnotit trofeje individuálně, každé trofeji udělí počet bodů na stupnici 1–10. Body udělené jednotlivými porotci se sčítají. Vítězkou soutěže se stane trofej s nejvyšším bodovým součtem. Výsledky budou zveřejněny ve Světě myslivosti č. 4/2018.

– Svou vítěznou trofej vyberou z kolekce přihlášených trofejí také čtenáři. Od 15. února do 15. března 2018 budou snímky všech přihlášených trofejí zveřejněny na internetové stránce www.silvarium.cz. Ve Světě myslivosti č. 3 bude otištěn kupón, jímž budou moci čtenáři hlasovat. Zvítězí trofej s nejvyšším počtem hlasů.

– Na lovce vítězných trofejí čekají atraktivní ceny.

– Snímky trofejí zasílejte buď elektronicky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo poštou na adresu Lesnická práce, s. r. o., nám. Smiřických 1, 281 63 Kostelec nad Černými lesy.

– U každého snímku trofeje nezapomeňte uvést:

            – jméno a příjmení lovce
            – název honitby, v níž byl jelen uloven
            – druh honitby (volná/obora)
            – datum ulovení jelena
            – věk jelena
            – své kontaktní údaje (adresu, telefonní číslo, e‑mail)

Uzávěrka pro přijímání fotografií trofejí je 12. 2. 2018!

Naposledy změněno: čtvrtek, 11 leden 2018 10:47
(0 hlasů)

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Hlavní zprávy

Zdeněk Musil končí v pozici ředitele ALDP

Zdeněk Musil končí v pozici ředitele ALDP

Dřevařství

Největší lesnicko-dřevařská profesní organizace - Asociace lesnických a dřevozpracujících podniků (ALDP) sdružuje v lesnické sekci firmy, jejichž roční obrat přesahuje 12 miliard korun. Obrat firem...

Čti dál
Na Zlínsku zvýší zástřelné za ulovené divočáky

Na Zlínsku zvýší zástřelné za ulovené divočáky

Myslivost

Ministerstvo zemědělství upravilo ve spolupráci se Státní veterinární správou opatření zavedená v reakci na výskyt afrického moru prasat. S účinností od 19. ledna dostanou lovci...

Čti dál
LČR chtějí přitáhnout lidi do oboru, učňům dají stipendia

LČR chtějí přitáhnout lidi do oboru, učňům dají stipendia

Lesnictví

Státní podnik Lesy České republiky chce pomoci řešit nedostatek pracovníků v lesnictví poskytnutím prospěchových stipendií žákům lesnických učilišť. Stipendium 1500 korun měsíčně by mělo žáky...

Čti dál
Novoroční anketa Lesnické práce

Novoroční anketa Lesnické práce

Lesnictví

Rok 2017 oproti předešlým rokům přinesl problémy hned v několika zásadních oblastech lesního hospodářství. Kritická situace v ochraně lesa, propady cen na trhu s dřívím...

Čti dál

2°C

ČR - aktuální počasí

Zataženo

Vlhkost: 91%

Vítr: 11.27 km/h

  • 24 Led 2018 3°C 1°C
  • 25 Led 2018 5°C 0°C

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK PEFC Lesnicko-dřevařská komora ČR

Naše další weby