fotoarci

Získat aplikaci Adobe Flash Player
header-bg
   
Velikost textu

V neděli před polednem trubači zahrají z balkonu Sladovny (Písecký deník)

První celostátní trubačský ples, který se v píseckém kulturním domě konal před dvěma lety, se setkal se zájmem i mimolesnické veřejnosti. Zvlášť velký ohlas mělo vystoupení několika desítek trubačů, kteří lidem shromážděným na Velkém náměstí zahráli z oken radnice. Také letos se tato zajímavá akce bude konat v Písku. Bude součástí pravidelného čtvrtletního semináře, jehož pořadateli jsou Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Trubačská škola Josefa Selemanta, Klub trubačů Českomoravské myslivecké jednoty a lesnické školy Trutnov, Šluknov, Žlutice, Hranice a Liptovský Hrádok.
Druhý celostátní trubačský ples začne v sobotu 18. února v 19 hodin ve velkém sále kulturního domu v Písku. Vstupné je 150 korun.
V neděli 19. února od 11 hodin zahrají trubači pro veřejnost z balkonu městské galerie Sladovna v Písku.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde..

Oceňování pozemků a trvalých porostů

Nabízím zpracování znaleckých posudků na ocenění všech druhů pozemků a trvalých...
Vloženo: 23.05.2012

hledám práci

dobrý den hledám práci,mame ukt a jsme tři děláme veškéré těžební práce možnost i bez...
Vloženo: 22.05.2012

LOV SRNCŮ III. VĚKOVÁ TŘÍDA

Krásný revír v prostředí Kokořínské oblasti nabízí k odlovu 4 kusy srnce třetí věkové...
Vloženo: 22.05.2012

Nabízím služby

Sháním práci v lesnictví v okolí Plzeňska (nebo západních čech) - těžba, probírky,...
Vloženo: 22.05.2012
Share on facebook
logo-czbiom enviweb ekolist-ikona Agroweb 7G_88x40