logo Silvarium tisk

(pk)        

ŠUMAVA Kůň na Šumavě. To je téma, na které se zaměřuje nová kniha z produkce Správy NP a CHKO Šumava. Vedle zajímavých odborných příspěvků věnovaných šumavským koním budou jejím základem dosud nepublikované fotografie, často zapůjčené přímo z rodinných archivů. „Při přípravě knihy se zatím podařilo získat stovky fotografií koní na Šumavě. Určitě se jedná o největší sbírku snímků tohoto druhu. Věřím, že ty nejlepší kousky se ještě podaří sehnat,” uvádí Pavel Pechoušek, jeden z autorů publikace.

Autoři žádají všechny čtenáře, kteří mají ve svém archivu historické fotografie koní, kteří například pracují v lese, na poli, koně při sportu i odpočinku, aby se ozvali na telefon 777 072 762 nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete působení dosavadního generálního ředitele Lesů ČR Dalibora Šafaříka za úspěšné?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě