logo Silvarium tisk

Loni v březnu udělil prezident Miloš Zeman Miloši Balákovi (55) milost jen pár dnů poté, co dostal nyní již bývalý ředitel Lesní správy pravomocně tři roky vězení za jednu ze zakázek, které měl na starosti. Nejen o okolnostech milosti promluvil Balák pro Právo.

Šéfem Lesní správy Lány jste se stal počátkem roku 2014 a byl jste dosazen bez výběrového řízení. Vysvětlíte to?

Náš lesnický sektor je poměrně úzký a všichni se znají. Měl jsem informaci, že má odejít do důchodu můj předchůdce. Na nějaké společenské akci jsem byl seznámen s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem, se kterým jsme se do té doby neznali.

Celý rozhovor najdete zde

Komentáře  

0 # lesmistr 2023-02-22 17:37
Miloši Baláku, to byly kšefty, že ano? Trofeje protislužbou, kámen, že by i dřevo?? Jenom jestli je to všechno vyúčtované. Je potřeba, abyste se konečně odhodlal a promluvil. Přeci se nenecháte zavřít za jiné lumpárny než za ty svoje. A nepochybujte, že pokud Vás nenechal na holičkách Miloš, tak ostatní to udělají ve svém vlastním zájmu. Oni přece za to nemohli. "Kšeftoval prý Balák".
Jiná situace může nastat, že se Miloš Balák rozmluví, řekne pár informací na Mynáře a spol. Zatím to vypadá tak, že to vezme ve druhém soudním řízení na sebe a něco si odsedí. Pokutu za něj zaplatí, pokud se domluví na tom, že si to za něj Miloš odsedí, vlekař.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Pokládáte zřizování NP na Křivoklátsku za ideální způsob ochrany tamní přírody?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě