logo Silvarium tisk

Více než 150 kilometrů značených a udržovaných tras bude možné v nadcházející sezoně navštívit v národním parku České Švýcarsko. V tiskové zprávě o tom informoval mluvčí správy rezervace Tomáš Salov. Část tras ale zůstává uzavřená. Minulý týden obyvatelé a podnikatelé z Českého Švýcarska vyzvali v otevřeném dopise premiéra Petra Fialu (ODS) k pomoci v regionu, který v létě 2022 zasáhl ničivý požár. Vadí jim to, že zůstávají uzavřené turistické cesty napříč územím národního parku.

 

Celý článek najdete zde.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Domníváte se, že lesnictví potřebuje nové přístupy založené na šlechtění lesních dřevin pro vyrovnání se se současnými problémy?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě