logo Silvarium tisk

Vážení čtenáři,
v posledních dnech vidíme neskonalou radost zástupců Lesů ČR, čelních představitelů z regionu a místní samosprávy nad otevřením opravené vyhlídky Čertovy kameny. Nicméně každá mince má dvě strany a dovolte mi se podělit o zklamání, které zažívá výrobce řetězů Řetězárna a.s. i několik generací řetězářů z České Vsi a Jeseníku.

Mimochodem Řetězárna a.s. vyrábí řetězy a podporuje náš region již od r. 1894 tj. přibližně stejně tak dlouho, jako shlíží vyhlídka Čertovy kameny na Českou Ves a její Řetězárnu. Asi si dovedete představit, že naše řetězy byly vždy historicky s touto vyhlídkou propojené. Ano byly protože dnes již vyhlídku lemují řetězy značené znakem italského výrobce. Přímo na řetězu najdete kód „Italy“.

Celý článek najdete zde

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Souhlasíte s pokutami pro myslivce za nesplnění minimální hranice lovu určené státem?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě