logo Silvarium tisk

Ministr zemědělství Mgr. Marek Výborný v rozhovoru pro časopis Myslivost a jiná média uvedl, že chce myslivost posunout do 21. století a novelou zákona o myslivosti snížit škody zvěří. V současnosti platí úprava zákona o myslivosti z roku 2001. Snah o novelizaci bylo již několik. Naposledy projednávání změny zákona skončilo ve třetím čtení v Poslanecké sněmovně v minulém volebním období. Výborného předchůdce Zdeněk Nekula (KDU-ČSL) chtěl zákon Legislativní radě vlády odeslat v červenci a některá sporná témata, jako velikost honiteb, nechat na projednávání ve Sněmovně.

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+7 # Starý 2023-11-02 11:28
To je keců, do změn zákona kecají, ale že po celých 30 let mohli dát podněty na snížení škod, třeba po shlédnutí stád siky v TV, a pod, to jim - ČMMJ nešlo - jen hradba mlčení a tolerování ničení lesů.!!!

TOTO POSTAVENÍ ALE MAJÍ , JEN TO ASI NEUMÍ ROZEZNAT.

Je to jen a jen jejich ostuda a lenost !!!

Tuto lživou organizaci bych zrušil !!!
Chtějí zasahovat do změny zákona, ale neumí ani jak organizace uznat obrovské stavy zvěře.
TV a média asi sledují jak se to hodí...

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Pokládáte zřizování NP na Křivoklátsku za ideální způsob ochrany tamní přírody?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě