logo Silvarium tisk

Úterní tisková zpráva Ministerstva zemědělství ČR týkající se novely zákona o myslivosti okamžitě rozčeřila stojaté vody v české myslivosti a vyvolala silnou kritiku ze strany Českomoravské myslivecké jednoty. Dle mého názoru zcela neoprávněnou.

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+11 # Starý 2023-11-06 07:20
Ještě si dovolím na myslivečky jednu poznámku.
CO TAKHLE DROBNÁ ZVĚŘ...
Ta vám nemigruje jako spárkatá, je třeba se o ní starat a ne jen střílet.
Ale odvděčí se vám a máte i to vyžití.
JEN TO NENÍ BEZPRACNÉ ??? !!!
Umíte se páni ještě o zvěř starat a udržet si ji v honitbách??

Ovšem zvěř o kterou nepečujete, nemáte a už to asi ani neumíte....

Takže ČMMJ odhalila karty, nejde o myslivost, ale jen o dostatek spárkaté (i introdukované) bezpracné zvěře, která se v létě vykrmí sama v polích a v zimě se vykrmí na lesních sazenicích.
Další myslivecké činnosti mimo lovu už drhnou...
+10 # Starý 2023-11-05 16:01
Popsal jste to velice přesně,
ale už opět, jak při jakékoli změně, kdy stát bere myslivcům jejich postavení, tak rychle vystupují nejspíše dobře placení redaktoři a záznamy, jak myslivci krmí a pod.
VĚŘÍM, že někde to ještě normálně funguje a nechci myslivce urážet, ale v místě kde žiji, státní správa nefunguje, jde ověřit, že je to pracovník na plný úvazek a myslivci krmí v desítkách honiteb jen tam kde loví, COŽ MÁ K PÉČI O ZVĚŘ SAKRA DALEKO.

TENTO STAV MYSLIVEČKŮM SAMOZŘEJMĚ VYHOVUJE !

Tak pane Pitku hodně energie a stále do nich, flákačů a skvělých manipulátorů !!!

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Do jaké míry by se Vás dotklo případné zrušení adaptační platby?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě