logo Silvarium tisk

Českolipská policie vyšetřuje nález až 30 hlav a běhů vysoké zvěře pohozených v lesíku u Zákup. Zbytky těl jsou v pokročilém stadiu rozkladu. „Černota nebo prasečina z velké myslivecké akce,“ odhaduje starosta.

Je to hrůzu nahánějící pohled. V remízku nedaleko polní cesty táhnoucí se z obce Božíkov do městečka Mimoň leží v křovinách zhruba 30 uřezaných hlav laní a kolouchů a zhruba stovka poházených dolních končetin s kopyty, v myslivecké řeči takzvaných běhů. Jsou v pokročilém stadiu rozkladu a zapáchají.

Celý článek najdete zde.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Je pro vás příspěvek motivací k založení spolku či družstva?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě