logo Silvarium tisk

V posledních letech se v Česku na dotacích vyplatilo přes půl bilionu korun. Za ty peníze jsme mohli mít víc, říká šéf NKÚ Miloslav Kala. Rozmělnili jsme je ale na malé projekty a na dálnice pak nezbývá.

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+3 # Starý 2023-09-11 07:55
DALŠÍ KECI STÁTNÍHO ÚŘEDNÍKA
Kolik miliard odnesou za plody každý rok lidé z lesů na vlastní potřebu, kolik miliard vlastníci lesů dotují z poškozování lesa imisemi, zvěří, lidmi, ochranou lidí před pády stromů a další a další...
A PAK SI ZDE VYPÍCHNE ZA NĚJAKÝ ROK, ŽE ŠLO NĚCO DO CEST (NEPOVÍ KOMU!), ALE JE TO JEDNO, JSOU TO DROBNÉ V POROVNÁNÍ S JINÝMI NESMYSLI TOHOTO STÁTU!!
ALE HODÍME TO NA LESY A PROTO NEMÁME DÁLNICE....JEN KOLIK LESŮ PADLO ABY TY DÁLNICE BYLY !!!

A pro srovnání ... kam by se měl tento úřad směřovat...

ZAMĚŘIT SE NA ČEZ... KOLIK VEDENÍ JDE BEZPLATNĚ A STÁLE PŘES LESY A LESNÍ POZEMKY, ZDARMA A JEŠTĚ VLASTNÍK LESA ZA TO ZAPLATÍ ZVYŠOVANOU DAŇ Z NEMOVITOSTI !!

KOLIK TENTO TUNEL LESA DĚLÁ ROČNĚ A POSLEDNÍCH X DEKÁD. TENTO ČEZ - GYGANT, KTERÝ BEZOSTYŠNĚ ZA ÚČASTI STÁTU STÁLE ZVYŠUJE CENY, PAKUJE SE NA VLASTNÍCÍCH LESA A STÁLE NEMÁ DOST. NEMÁ ŽÁDNOU SEBEREFLEXI A JE NEDOTKNUTELNÝ, NA TOHO TENTO STÁTNÍ ÚŘEDNÍK NEMÁ, TOMU TO NESPOČÍTÁ !!!
A VEŘEJNOST CHCE KRÁSNÝ LES PLNÝ HUB....

NO ASI SE BUDE MUSET ZAPOMENOUT.....

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Pokládáte zřizování NP na Křivoklátsku za ideální způsob ochrany tamní přírody?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě