logo Silvarium tisk

Autor: Martin Mařík
Rubrika: z domova

Státní podnik Lesy ČR, jednu z největších firem v Česku, čeká nejtěžší úkol v historii. Pokusí se dotáhnout do konce výběrová řízení na lesnické práce za miliardy korun, která se jí nedaří uskutečnit už od roku 2004. Klíčové soukromé lesnické firmy přitom už teď kritizují poslední tendry - jejichž výsledky Lesy ještě nevyhlásily.

Největší soukromá lesnická firma CE Wood (v tendru je zatím průběžně zhruba na čtvrtém místě) už dokonce podala Lesům vůči průběhu tendru námitky. "Určitě se obrátíme i na antimonopolní úřad," potvrdil včera šéf firmy Ivan Doubrava. Úřad přitom už zrušil tendry v roce 2006.

Celý článek naleznete na serveru iHned.cz 

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Jaký druh zvěře vám působí největší škody?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě