logo Silvarium tisk

Kancelář prezidenta republiky bude moci dostat z rozpočtové kapitoly ministerstva zemědělství 7,8 milionu korun z Národního plánu obnovy. Peníze budou pro Lesní správu Lány na obnovu a zajištění porostů do 40 let věku. Převod peněz dnes schválil sněmovní rozpočtový výbor, který to má ve své pravomoci. S převodem souhlasilo i ministerstvo financí.

Převod peněz nebude mít dopad na výsledné hospodaření z rozpočtu Hradu, protože přesun peněz bude účtován jako příjem z EU a výdaj spolufinancovaný z EU. Poskytnutí peněz souvisí s deseti rozhodnutími Krajského úřadu Středočeského kraje, který lánské správě schválil příspěvky na uvedený účel v celkové sumě 7,8 milionu korun z Národního plánu obnovy. Lesní správa Lány je příspěvkovou organizací v kapitole kanceláře prezidenta republiky.


ČTK

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Souhlasíte s pokutami pro myslivce za nesplnění minimální hranice lovu určené státem?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě