logo Silvarium tisk

Koncem března se vydali předškoláci z mateřské školy Pohádka autobusem za lesáky. Na „základně“ je přivítali studenti Střední lesnické školy, věnující se lesní pedagogice, společně s paní profesorkou Ryškovou a panem Mgr. Valentou.

Děti si ve třech skupinách pod jejich vedením zkusily řezat dřevo, hledaly schovaná zvířátka, která poznávaly a pojmenovaly, poslechly si zvuky vábniček, které používají myslivci, dozvěděly se spoustu zajímavostí o oděvu a nářadí lesníků, zvířatech a jejich životě, zahrály si hru a na závěr pomohly uklízet les - sbíraly větve po těžbě a nosily je na hromady.

Celý článek najdete zde.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Jak reagujete na neurčitý stav EUDR ke konci roku?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě