logo Silvarium tisk
Název: Lesy ČR hledají agentury
Zdroj: Marketing a média
Datum: 02.04.2007
Autor: Martina Vojtěchovská,
Rubrika: z domova

Martina Trymlová

Lhůta pro odevzdání nabídek pro mediální agentury ve veřejné zakázce na mediální služby v oblasti nákupu a plánování médií pro společnost Lesy ČR vypršela minulý týden. Lesy ČR vypsaly mediální tendr už na podzim roku 2006, poté ho ale musely pozastavit. Maximální hodnota zakázky, daná rámcovou smlouvou, představuje 95 mil. Kč na dobu dvou let. Lesy ČR zároveň v minulém týdnu vypsaly veřejnou soutěž na "grafické práce a kreativní služby". Lhůta pro podání nabídek pro reklamní agentury je do 15. května, další informace o této veřejné zakázce jsou k dispozici na www.centralniadresa.cz. Dosud pro Lesy ČR pracovala na reklamních kampaních agentura FCB Prague.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Do jaké míry by se Vás dotklo případné zrušení adaptační platby?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě