logo Silvarium tisk

Při zadávání veřejných zakázek jsou Lesy ČR nejlépe hodnoceným tuzemským veřejným podnikem. Vyplývá to z výsledků Datlab Institutu uveřejněných na Zindex.cz. Cenu dnes v Praze převzal generální ředitel Dalibor Šafařík. Kromě toho dnes také spolek Oživení zveřejnil výsledky analýzy transparentnosti 30 největších státních firem. Lesy ČR získaly druhé místo.

Celý článek najdete zde.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Jak reagujete na neurčitý stav EUDR ke konci roku?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě