logo Silvarium tisk

Lesy města Olomouce dokončují poslední etapu obnovy po rozsáhlé kůrovcové kalamitě. Pracovníci nyní opravují lesní cesty a mosty poškozené těžkou technikou, která byla nasazena během kalamitní těžby.

Například u obce Paseka vzniká nový most, který by měli turisté i lesníci začít využívat na konci října. „Je tam potřeba udělat opěrné zídky, převést vodu a chystá se podloží pro nový základ mostu,“ upřesňuje Jana Zemanová ze zhotovitelské firmy.

Celý článek najdete zde.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Jak reagujete na neurčitý stav EUDR ke konci roku?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě