logo Silvarium tisk

Ochránce přírody a životního prostředí už nebudou pro Liberecký kraj vychovávat jiné regiony. Na nedostatek odborníků, kteří by dokázali čelit výzvám spojeným s ochranou přírody, zareagovala Technická univerzita v Liberci (TUL) spuštěním nového bakalářského studijního programu.

Zájemci, kteří se přihlásí do nového bakalářského programu Technické univerzity v Liberci nazvaného Ochránce přírody a životní prostředí, si řešení soudobých problémů ověří v terénu. Univerzita přijímá přihlášky do 31. srpna.

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+5 # Přemek 2023-08-04 08:40
Zelených parazitů není nikdy dost! Kdo jednou všechny tyto zelené parazity a z čeho uživí?Akademie věd a její hospodaření a rozkrádání peněz v přímém přenosu(publikováno včera). Nikdo se neptá kolik zkoumaných projektů našlo uplatnění v praxi,tečou tam stovky milionů na různé granty a výsledek velké mínus.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Pokládáte zřizování NP na Křivoklátsku za ideální způsob ochrany tamní přírody?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě