logo Silvarium tisk

Lesnicko-dřevařská komora České republiky nedávno spustila celorepublikovou kampaň Hospodaříme s odpovědností. Je to prakticky poprvé, co někdo uceleným, profesionálním způsobem s masivním zásahem do společnosti systematicky propaguje lesnický pohled na ochranu přírody a krajiny na třech základních platformách současně – besedami s občany, starosty a zastupiteli, tedy takzvanou kontaktní kampaní, diskusním fórem na sociálních sítích a na stejnojmenném webovém portálu. A jak hodnotí výsledek prvních týdnů kampaně předseda LDK ČR Jan Václavík?

Celý článek najdete v měsíčníku.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete působení dosavadního generálního ředitele Lesů ČR Dalibora Šafaříka za úspěšné?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě