logo Silvarium tisk

Čepřovice – Nepříjemné překvapení čekalo majitele lesa v Čepřovicích na Strakonicku. Na jeho pozemek se dostal ve druhé polovině března zloděj. Vytěžil a odvezl kmeny borovic, jeden modřín a dva kmeny douglasky. Poškozený později vypočítal svou ztrátu na skoro 45 tisíc korun.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete působení dosavadního generálního ředitele Lesů ČR Dalibora Šafaříka za úspěšné?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě