logo Silvarium tisk

KOMENTÁŘ: Před několika dny jsem převzal vedení Ministerstva zemědělství, které považuji do jisté míry za silový resort. Slovo silový volím záměrně, protože pod naše ministerstvo spadá nejen zemědělství, ale například i potravinářství, lesy, voda a vodní hospodářství. Jeho záběr je velmi široký a myslím si, že veřejnost mnohdy neví, co vše zastřešuje. Přitom jsou to oblasti, které se týkají úplně každého občana Česka a kvality jeho života.

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+7 # Starý 2023-07-10 16:28
V jednáních vidím jen různé skupiny a to zájmové, ale co vlastníci?? A zejména ti drobní?
Kdopak je zve na jednání a ti by Vám řekli nejvíce a bohužel jsou i jako jediní zdrojem rozmanitosti krajiny a jako jediní by jistě zvládli s podporou opečovávat malé celky, na které moderní zemědělci kašlou a myslivci?, ti nikoho nevytrhnou, dnes již nejsou zvyklí dělat, ale jen od fotopasti lovit a to jen na chvilku a starší ti už vůbec nic, jen členská základna, tak co od nich čekat?
Nebo je taková iluze, že myslivec bude pracovat, sázet a hlavně roky chránit dřeviny, výsadby, když dnes to nedokáže ani svědomitým odlovem a jen lže a lže!!
A co nový ministr, ten s myslivci a kdekým chce jednat, ale jednotlivé vlastníky, to ani nezní, že by s nimi chtěl jednat a motivovat je.

A tak tu bují další "KACHNA" na lidi a další kecy a kecy ze strarny Mze!!

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Pokládáte zřizování NP na Křivoklátsku za ideální způsob ochrany tamní přírody?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě