logo Silvarium tisk
mze_logo.gif19. 10. 2007 bylo vypsáno výběrové řízení na generálního ředitele státního podniku Lesy České republiky. Nový ředitel bude vybrán na základě otevřeného výběrového řízení.

Součástí výběrového řízení je pro uchazeče vypracování koncepce rozvoje podniku Lesy ČR s.p., která bude v rámci výběrového řízení posouzena a bude pro rozhodování o výherci výběrového řízení důležitá. Dalšími kritérii jsou mimo jiné dlouhodobá praxe v obdobné pozici, znalost lesnické problematiky a manažerské schopnosti.


Na výběrovém řízení spolupracuje Ministerstvo zemědělství s renomovanou personální agenturou ISG Personalmanagement. Přihlášky do výběrového řízení je možné podávat na ministerstvu zemědělství do 9. 11. 2007.

Dokumentace k výběrovému řízení zde.Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Jaký druh zvěře vám působí největší škody?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě