logo Silvarium tisk

Ve Sverdlovské oblasti je nutné zvýšit těžbu dřeva - to je úkol, který zadal ministr průmyslu a vědy v regionu Sergey Perestoronin. Podle něj může těžba dřeva v oblasti přinést značné finanční prostředky, proto by se měla tato oblast rozvíjet. To může znamenat příležitost pro české dodavatele strojů pro dřevozpracující průmysl.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Jaký je váš postoj k odkladu EUDR o další rok a revizi nařízení?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě