logo Silvarium tisk

Státní podnik Lesy ČR pokračuje v přípravě výstavby nového administrativního centra v Hradci Králové. Státní podnik teď dokončuje studii konstrukčních řešení. Do konce letošního roku chce mít hotovou dokumentaci pro územní rozhodnutí a stavební povolení. Výstavba nového sídla ředitelství podniku by mohla začít v roce 2027 a potrvá tři roky.

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+21 # milan.kosulic 2024-06-03 09:42
Nové sídlo LČR si LČR bezpochyby zaslouží. Nicméně by napřed mělo vedení zapřemýšlet, kolik těch úředníků na ředitelství skutečně potřebují a jestli personálu venku pomáhají nebo jim hlavně vymýšlejí práci. 260 lidí, pro které má nová budova sloužit, je důsledkem přebujelé byrokracie. Ti lidé na ředitelství už dnes bohužel nevědí, jak jednoduše mohou věci fungovat, když se věří zaměstnancům.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Souhlasíte s pokutami pro myslivce za nesplnění minimální hranice lovu určené státem?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě