logo Silvarium tisk

Za významnou spolupráci a podporu při vzdělávání a odborné přípravě studentů jsou Lesy ČR a Česká lesnická akademie Trutnov nominované Radou Královéhradeckého kraje a Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje na cenu FIRMA ŠKOLE-ŠKOLA FIRMĚ.

Spolupracujeme po celý rok, a to v rámci školní výuky nebo při praxích na našich lesních správách. Studenti k nám zase přicházejí na zkušenou v rámci našeho letního programu Adjunktem na léto a setkáváme se i při odborně změřeném programu soutěže Řeš les, v němž se propojuje teorie s provozní praxí. Cílem je studenty motivovat, vést k samostatné i týmové práci a rozvoji v oboru,“ řekl Karel Fišer, oblastní ředitel Lesů ČR pro východní Čechy.

Celou zprávu najdete zde.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete působení dosavadního generálního ředitele Lesů ČR Dalibora Šafaříka za úspěšné?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě