logo Silvarium tisk
Zpravodajství
(Ip)

Třebíč/ Použité vánoční stromky mohou obyvatelé Třebíče do konce ledna odkládat do popelnicových kójí nebo ke kontejnerům na tuhý komunální odpad. Stromky budou po tomto datu sváženy na meziskládku přírodního materiálu v ulici Sportovní. Tam se sešrotují na štěpku a posléze najdou využití ve výtopně na biomasu.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete působení dosavadního generálního ředitele Lesů ČR Dalibora Šafaříka za úspěšné?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě