logo Silvarium tisk

K požáru lesního porostu nedaleko Bohdanče vyjížděli v neděli 10. srpna dopoledne hasiči z Kutnohorska i Benešovska. Plameny sice zachvátily jen malou plochu, ale zákrok nebyl jednoduchý. Oheň zasáhl hrabanku a částečně poškodil jeden strom. Ke zranění nedošlo.

Požár byl nahlášen v 9.38 hodin. Hořelo na ploše přibližně tři krát dva metry, ale kvůli těžce přístupnému terénu jsme museli natáhnout dvě stě metrů hadic,“ uvedl mluvčí středočeských hasičů Dominik Pěnička.

Celý článek najdete zde.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Jak reagujete na neurčitý stav EUDR ke konci roku?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě