logo Silvarium tisk
{mosimage}Dozorčí rada státního podniku Lesy ČR si na dnešním jednání zvolila nového předsedu. Stal se jím Mgr. Pavel Drobil, který je náměstkem hejtmana Moravskoslezského kraje. Dozorčí rada se dále zabývala předběžným návrhem zadávacích podmínek pro vypsání střednědobých tendrů na práce v lesích, který předložilo vedení státního podniku.

Členové rady především posuzovali, zda nové podmínky jsou v souladu se zákonem č. 137/2006 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Dozorčí rada konstatovala, že podmínky obsažené v dnes projednávaném návrhu uvedenému zákonu odpovídají. Vedení Lesů ČR navrhuje systém komplexní zakázky služeb na veškeré lesní práce, to znamená od výsadby stromků po kácení stromů a přiblížení na odvozní místo.
Kompletní zadávací dokumentaci projedná dozorčí rada Lesů ČR na svém příštím zasedání ve druhé polovině května.


Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Souhlasíte s pokutami pro myslivce za nesplnění minimální hranice lovu určené státem?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě