logo Silvarium tisk

Šest týdnů po květnovém požáru v Národním parku České Švýcarsko se příroda v plameny zasaženém území probírá k životu. Přestože je oblast ohnivou zkázou nadále viditelně poznamenaná a ve vzduchu je pořád cítit zápach spáleného dřeva, mezi popadanými ohořelými stromy a pahýly kmenů již ožívá vegetace.

Celý článek najdete zde.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Je pro vás příspěvek motivací k založení spolku či družstva?

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě