logo Silvarium tisk
{mosimage}Dne 8. 10. 2007 byla ukončena první fáze jednání hodnotících komisí v rámci otevřených zadávacích řízení pro tzv. Střednědobé lesnické zakázky 2008-2010. V rámci této fáze byly posouzeny veškeré nabídky, vyjma nabídek vyřazených komisí pro otevírání obálek (jedná se o 15 nabídek firem, které nedodaly úplnou nabídku).
V průběhu posouzení se hodnotící komise usnesly na vyřazení dalších 41 nabídek uchazečů, které nesplnily zákonné požadavky nebo požadavky zadavatele. Dále pak rozhodly o oslovení 131 nabídek uchazečů z důvodu mimořádně nízké nabídkové ceny, 38 nabídek uchazečů kvůli nejasnosti nabídky a 10 nabídek uchazečů, po kterých zadavatel požaduje písemné objasnění předložených dokumentů k nabídce. Oslovení uchazeči mají 3 pracovní dny od doručení výzvy k podání vysvětlení. Na takto dotčených SÚJ (celkem 109 SÚJ z celkového počtu 257 SÚJ) mohou hodnotící komise provést hodnocení nabídek až po obdržení zdůvodnění nejasností, mimořádně nízkých nabídkových cen a objasňujících informací od vyzvaných uchazečů, případně po uplynutí 3 denní lhůty, která byla uchazečům stanovena, pokud uchazeči nebudou na výzvu reagovat.

Vybraní uchazeči pro lokalitu „OM“ (odvozní místo) a lokalitu „P“ (při pni) budou známi během měsíce listopadu, pokud nebude podán podnět nebo návrh na přezkoumání řízení k ÚOHS.


Šárka Kubelková

12. 10. 2007

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Jaký druh zvěře vám působí největší škody?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě