logo Silvarium tisk
Název: Ralsko čeká mnoho změn
Zdroj: Liberecký deník
Datum: 07.08.2007
Autor: (lj)
Rubrika: Region


Ralsko/Bývalý vojenský prostor čeká i do budoucna mnoho změn. První předzvěstí bylo vybudování informačního centra v Ralsku - Hradčanech, které se po pouhých třech měsících své existence setkává se stále se zvyšujícím počtem návštěvníků. Jaké další změny to tedy budou? "V rámci programu pro veřejnost připravujeme opravu a rozšíření počtu některých cyklostezek. Nově budou otevřeny tři turistické stezky, jejichž trasy povedou v okolí Hradčan. V letošním roce dále počítáme s dobudováním odpočívadel pro turisty a cyklisty," nastínil nejbližší budoucnost ředitel mimoňské divize Vojenských lesů a statků Jiří Janota. Postupně se také podle slov Jiřího Janoty počítá s úpravami okolí sportovních rybářských revírů a také s rekonstrukcí další části rybniční soustavy, která prochází Ralskem.

(lj)

Vyšlo také v: Českolipský deník

[V L T A V A+P N P R E S S+L A B E]Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Jaký podíl na obnově u vás tvoří přirozená obnova?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě