logo Silvarium tisk
{mosimage}Z auditu provedeného Lesy ČR nevyplývá žádný důkaz o pochybení Ing. Dolejského
Odbor vnitřního auditu a kontroly Lesů ČR provedl šetření v kauze týkající se reportáže odvysílané na ČT1 pod názvem: „Ve vedení Lesů ČR je správce, který přeplácel soukromou firmu“. Autorem byl redaktor Vlastimil Weiner. Po prověření veškeré dokumentace a na základě zjištěných skutečností z provedeného šetření nevyplývá žádné pochybení v jednání pana Ing. Vladimíra Dolejského. Stejnou skutečnost už konstatovalo i tehdejší vedení Ing. Olivy.


„V tuto chvíli se tak nepotvrdilo pochybení člena managementu Ing. Dolejského. Lesy ČR se nyní nacházejí v turbulentní době, kdy je zapotřebí především nastavit základní fungování segmentu. Dá se říci, že Lesy ČR nyní procházejí krizovým řízením, a proto je nutné se soustředit na řádné a transparentní nastavení střednědobých tendrů. Z tohoto pohledu jsem rád, že daná okolnost nenarušila intenzivní práci managementu Lesů ČR jako celku,“ říká Ing. Jiří Holický, pověřený výkonem funkce generálního ředitele Lesů ČR.

V Hradci Králové 30.března 2007
Bc. Tomáš Vyšohlíd
tiskový mluvčí


Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Do jaké míry by se Vás dotklo případné zrušení adaptační platby?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě