logo Silvarium tisk

Ministerstvo vnitra vypsalo veřejnou soutěž na dodání šesti vrtulníků, které mají sloužit mimo jiné i k hašení požárů. Maximální cena má být sedm miliard korun. Ministr vnitra Vít Rakušan již loni řekl, že vrtulníky by mohly pomáhat i při katastrofách v okolních zemích. Nákup reaguje na požár Českého Švýcarska, pro jehož hašení nebylo v Česku dost strojů.

Celý článek najdete zde.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Jak reagujete na neurčitý stav EUDR ke konci roku?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě